اتوکلاو دندانپزشکی یکی از مهم ترین و حیاتی ترین تجهیزات مورد نیاز در مطب دندانپزشکی است. از دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی به منظور استریل و ضدعفونی کردن ابزار و وسایل دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قدرت بالایی در از بین بردن میکروب و آلودگی های سطح خارجی و داخلی ابزارالات پزشکی دارد. از اتوکلاو در آزمایشگاه و بیمارستان ها نیز استفاده می شود. اما برای خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی نیاز است تا محصول مرتبط با این حوزه را از فروشگاه اینترنتی دنتال تهران خریداری کنید.

در این بخش قصد داریم تا به موضوع اتوکلاو دندانپزشکی چیست و چه کاربردی در دندانپزشکی دارد بپردازیم. با ما در این بخش از سایت تجهیزات دندانپزشکی دنتال تهران همراه باشید.

انواع دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

از انواع اتوکلاو دندانپزشکی Dental autoclave می‌توان به کلاس N, S و معروف ترین نوع آن B اشاره کرد. تقسیم بندی این دستگاه براساس کلاس به این دلیل است که عملکرد هر کدام از آن ها با سایر کلاس های متفاوت است.

خرید اتوکلاو دندانپزشکی

در صورتی که قصد خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی را دارید می‌توانید از دو طریق اینترنتی با مراجعه به بخش فروشگاه آنلاین دنتال تهران محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید خود را نهایی کنید. و یا با مراجعه به شرکت و یا تلفنی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید اتوکلاو دندانپزشکی دست دوم

اگر سعی دارید در هزینه‌ها صرفه جویی کنید و یا توان خرید اتوکلاو دندانپزشکی نو را ندارید بهتر است به دنبال خریداتوکلاو دندانپزشکی دست دوم باشید. اغلب افراد به دلیل مدیریت بهتر هزینه‌ها سعی می‌کنند تا از اتوکلاو دست دوم استفاده کنند. بدون داشتن دستگاه اتوکلاو نمی‌توان به فعالیت دندان پزشکی ادامه داد بنابراین خرید این نوع دستگاه جز ملزومات اصلی مطب دندانپزشکی است. در صورت نیاز می‌توانید از اتوکلاو دست دوم استفاده کرده و نیاز خود را در این زمینه مرتفع کنید.