دستگاه آب مقطر گیری دندانپزشکی با هدف تهیه آب مقطر در کلینیک های دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین صورت که آب شهری درون دستگاه آب مقطر گیری ریخته شده و سپس بعد از حرارت شروع به تبخیر می کند. سپس ذرات بخار شده از لوله متصل به این دستگاه عبور کرده و سرد می شود و دوباره به مایع تبدیل می شود. به این فرایند تبخیر گفته می شود. علت استفاده از این دستگاه این است که آب مورد استفاده در مطب پاک و عاری از هر گونه آلودگی باشد. امروزه دستگاه های بسیاری را می توانید در بازار پیدا کنید اما دستگاهی که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم کیفیت بالایی داشته باشد بسیار کم است. بنابراین نیاز است تا آگاهی خود را در این مورد افزایش داده و سپس اقدام به خرید آب مقطر گیری دندانپزشکی نمایید.

کاربرد آب مقطر گیری در دندانپزشکی

دستگاه آب مقطرساز دندانپزشکی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. از جمله بیشترین کاربرد دستگاه آب مقطر گیری در دندانپزشکی عبارت است از:

  • استفاده درون محفظه اتوکلاو برای انجام فرآیند استریلیزاسیون
  • شست و شوی برخی از ظروف و وسیله‌ها
  • شست و شوی زخم‌ها

خرید آب مقطر گیری دندانپزشکی

دندانپزشک‌ها به طور ماهیانه به حجم بسیار بالایی از آب مقطر را نیاز دارند. تجهیز مطب به آب مقطر گیری دندانپزشکی یکی از مهم ترین اصول راه انداری مطب دندانپزشکی می‌باشد. در صورتی که قصد خرید آب مقطر ساز دندانپزشکی را دارید با کارشناسان بخش فروش دنتال تهران تماس حاصل فرمایید.