تجهیزات اندو دندانپزشکی به منظور رفع مشکلات مربوط به ریشه دندان مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن دقت کافی و افزایش سرعت عملکرد یکی از مهم‌ترین مواردی است که برای پزشک و بیمار بسیار حائز اهمیت است. تجهیزات اندو دندانپزشکی مشکلات مربوط به ریشه دندان را با سرعت و دقت بالایی رفع می کند. برای استعلام قیمت و خرید تجهیزات اندو دندانپزشکی از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید. تجهیزات اندو یکی از پرکاربردترین ابزار در مطب دندانپزشکی است و کاربرد بسیار گسترده ای در حوزه درمانی دندان دارد.

انواع تجهیزات اندو دندانپزشکی

هر کدام از تجهیزات اندو دندانپزشکی با توجه به نوع عملکردشان دارای انواع گوناگونی هستند که در زیر به آن ها خواهیم پرداخت:

  • آبچوراتور
  • اپکس فایندر
  • اپکس فایندر و روتاری
  • اندو روتاری
  • گوتا کاتر

اپکس فایندر

دندانپزشک‌ ها برای بررسی و درمان ریشه دندان مراجعه کننده های خود نیاز به بررسی طول کانال ریشه دارند، به همین خاطر از دستگاهی اپکس فایندر – Apex finder استفاده می‌کنند. اپکس فایندر (اپکس لوکیتور) یکی از روش‌های مطمئن برای اندازه گیری دقیق طول کانال ریشه دندان است و نسبت به دستگاه رادیوگرافی از دقت بالاتری برخوردار است. این دستگاه یکی از پرکاربردترین دستگاه اندو دندانپزشکی است که با مراجعه به بخش فروشگاه دنتال تهران می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

 

اندو روتاری

دستگاه روتاری یکی دیگر از مهم ترین تجهیزات اندو در دندانپزشکی است که کار بسیاری از دندانپزشکان را سهولت بخشیده است. از اندوروتاری برای درمان ریشه دندان استفاده می شود. هم اکنون می توانید برای مشاهده محصولات به بخش فروشگاه اندو روتاری مراجعه فرمایید.